Polska, odbitka strony odwrotnej 10 złotych polskich = 1 rubel i 50 kopiejek, 1916

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 20:46:00
136716
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Polski Skarb Wojskowy - Na polskie cele wojskowe, odbitka strony odwrotnej 10 złotych polskich = 1 rubel i 50 kopiejek, 1916, papier kremowy z prążkami, 178 x 120 mm
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, kopia kolekcjonerska wykonana w 2. poł. XX w.
Literatura: Lucow 494 var., Jabł. 688 var.

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 320

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  22 zł
6)  20 zł
7)  20 zł