Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2017 20:45:40
136640
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, seria U 1130850
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 439 (R4), Miłczak 36h

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 148

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  125 zł
6)  120 zł