Polska, Order Sztandaru Pracy I klasa wraz z miniaturką

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:25:40
135490
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Order Sztandaru Pracy I klasa wraz z miniaturką, wykonanie Mennica Państwowa, kółeczko, na którym wisi wstążka ma puncę 4
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak pozłacany i emaliowany, 43.5 x 43.5 mm, 39.0 g, wstążka, pudełko
Literatura: Stela IV.5.2.C

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 177

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł