wydawnictwa polskie, Oberleitner Stefan - Polskie Ordery, odznaczenia i niektóre wyróżnienia zaszczytne 1705-1990, tom II, Zielona Góra 1999

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:23:40
135536
Opis: wydawnictwa polskie, Oberleitner Stefan - Polskie Ordery, odznaczenia i niektóre wyróżnienia zaszczytne 1705-1990, tom II, Zielona Góra 1999, Wydawnictwo Kanion, 356 str. + 15 kolorowych tablic, czarno-białe ilustracje w tekście, oprawa kartonowa lakierowana z obwolutą
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1211

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  32 zł
4)  20 zł