Hiszpania, medal z 1965 roku poświęcony Fryderykowi Chopinowi

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:23:00
135759
Opis: Hiszpania, medal z 1965 roku poświęcony Fryderykowi Chopinowi, Aw: Popiersie Chopina w lewo, FREDERIC CHOPIN; Rw: WIdok klasztoru kartuzów (z mieszczącym się tam Muzeum Chopina) w miejscowości Valldemossa; u góry VALDEMOSA, w odcinku X. Y F. CALICO EDITORES BARCELONA MCMLXV
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony 50 mm, 60.22 g, idealny stan zachowania

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 329

1)  90 zł