Polska, medal chrzcielny z 1895 r.

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:21:40
135757
Opis: Polska - XIX wiek, medal chrzcielny z 1895 r., Aw: Siedzący na skale Chrystus błogosławiący stojące przed nim dwoje dzieci, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST; Rw: Wieniec laurowo-dębowy, zawiązany krzyżem, sercem i kotwicą, u góry NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, w polu wygrawerowane Z.G. od J.K. 10 Lutego 1895 r.
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 35 mm, 13.24 g, na rancie punce WJ oraz 91

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 722

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  115 zł