Polska, medal kardynał Mieczysław Ledóchowski, wybity w 1877 r.

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:21:20
135689
Opis: Polska - XIX wiek, medal kardynał Mieczysław Ledóchowski, wybity w 1877 r., upamiętniający represje władz zaborczych przeciwko prymasowi, kardynałowi Mieczysławowi Ledóchowskiemu i uwięzienia go w Ostrowiu, Aw: Popiersie w prawo i napis MIECISLAUS COM LEDOCHOWSKI CARD PRIM POLON ARCH GNES ET POSN i data, Rw: Napis w sześciu wierszach EGREGIO EXULI CARCERIS SQUALOREM OSTROVII BIENNIUM PRO RELIGIONE PERPESSO POLONIA MEMOR
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 39 mm srebro ? złocone, medal w pudełku

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 999

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  400 zł
4)  200 zł
5)  160 zł