Wielka Brytania, 3 pensy, 1887

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:18:20
202226
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, 3 pensy, 1887, Londyn
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, wyśmienicie zachowane
Literatura: Seaby 3931

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 172

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  50 zł
4)  48 zł