Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1649

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:02:20
202358
Opis: Niderlandy - Zwolle, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1649, znak menniczy: rozetka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Dav. 4885, Delmonte 866b, Verk. 172.4, Purmer Zw32

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 257

1)  280 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  155 zł