Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1649
Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Cena wylicytowana: 280 zł
202358
Opis: |
Niderlandy - Zwolle, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1649, znak menniczy: rozetka |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Dav. 4885, Delmonte 866b, Verk. 172.4, Purmer Zw32 |
Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 266
1) 280 zł
2) 260 zł
3) 240 zł
4) 230 zł
5) 220 zł
6) 165 zł
7) 155 zł
8) 155 zł
min |