Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1684

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 22:01:20
202354
Opis: Niderlandy - Utrecht, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1684
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4904, Delmonte 981, Verk. 105.3, Purmer Ut63

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 532

1)  320 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  200 zł
5)  180 zł