Austria, 1/4 talara, 1740

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Austria, 1/4 talara, 1740

Austria, 1/4 talara, 1740

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:46:20
135744
Opis: Austria - Karol VI 1711-1740, 1/4 talara, 1740, Hall
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, patyna
Literatura: Her. 588, M.-T. 831

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 419

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  410 zł
4)  350 zł
5)  270 zł
6)  220 zł