Austria, talar, 1632

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Austria, talar, 1632

Austria, talar, 1632

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:45:20
135742
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, talar, 1632, Hall, odmiana popiersia z orderem Złotego Runa na piersi
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.63 g, patyna
Literatura: Dav. 3338, Voglh. 183/IV var, M.-T. 473 var

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 325

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  800 zł
6)  760 zł
7)  740 zł
8)  580 zł
9)  560 zł
10)  500 zł
11)  490 zł