Pomorze, dwuszeląg (Doppelschilling), 1617

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:36:40
135735
Opis: Pomorze - Księstwo wołogoskie - Filip Juliusz 1592-1625, dwuszeląg (Doppelschilling), 1617, Franzburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, piękny
Literatura: Olding 131a, Hildisch 208

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 241

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  75 zł
5)  65 zł