Polska, grosz, 1765 g

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Polska, grosz, 1765 g

Polska, grosz, 1765 g

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:24:20
135630
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1765 g, Kraków, odmiana z małą literą g pod tarczą herbową, noga litery R w monogramie zawinięta, kropka po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zacięty krążek, zielonkawa, ciemna patyna
Literatura: Plage-miedź 49 var.

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 366

1)  75 zł
2)  75 zł
3)  55 zł