Polska, szeląg miedziany (boratynka), 1661 TLB

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:18:20
135331
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, szeląg miedziany (boratynka), 1661 TLB, Ujazdów?, z herbem Ślepowron pod Pogonią
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Kop. 3590

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 208

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  110 zł
4)  46 zł
5)  42 zł