Cesarstwo Rzymskie, denar, 218-220

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 20:42:40
135612
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Maesa (babka Elagabala i Aleksandra Sewera), denar, 218-220, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IVLIA MAESA AVG; Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca paterę nad ołtarzem oraz kaduceusz, SAECVLI FELICITAS, w lewym polu gwiazda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.97 g, patyna
Literatura: RIC 271

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 151

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł