Republika Rzymska, denar, 62 pne

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 20:36:20
135698
Opis: Republika Rzymska - L. Aemilius Lepidus Paullus, L. Scribonius Libo 62 pne, denar, 62 pne, Rzym, Aw: Głowa Concordii w prawo i napis, Rw: Puteal Scribonianum, wokoło PAVLLVS LEPIDVS CONCORD, w odcinku u dołu LIBO
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.82 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 417/1a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 407

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  440 zł
4)  320 zł
5)  280 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  195 zł