Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 111-105 pne

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 20:34:40
135600
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos - Mitradates VI Eupator 120-63 pne, brąz, ok. 111-105 pne, Aw: Głowa Aresa w hełmie w prawo; Rw: Miecz w pochwie, po bokach ΑΜΙΣΟΥ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 7.37 g, jasnozielona patyna
Literatura: SNG BM 1147

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 333

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  65 zł