Polska, szóstak, 1763

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Polska, szóstak, 1763

Polska, szóstak, 1763

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:21:40
129948
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, szóstak, 1763, Gdańsk, na rewersie litera E nie dzieląca daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 732 var. a, CNG 413.III

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 586

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  190 zł
5)  180 zł