Polska, 30 groszy (złotówka), 1762

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:21:20
129946
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, 30 groszy (złotówka), 1762, Gdańsk, szeroki wieniec nad herbem Gdańska
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 719 var. a, CNG 424

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 333

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  490 zł