Zakończenie: 19-01-2017 20:30 ÷ 22:30
Polska, żeton fabryki płócien „ABC” Andrychów – Bracia Czeczowiczka
135514
Aw: Nominał 50, Rw: Monogram ABC i napis wokoło BRACIA CZ... | III+ |
360 zł szac. 30 zł 522 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw: 2 x 5 groszy, 2 x 10 groszy, 2 x 30 groszy, 2 x 50 groszy, 2 x 1 złoty, 2 x 5 złotych, 2 x 10 złotych, (koniec XIX początek XX w.)
135503
Monogram EL (jedna z wersji wyjaśnienia monogramu to Euge... | II/III |
350 zł szac. 150 zł 463 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 1 korona Zarządu Dóbr Zakopane
135512
| II- |
290 zł szac. 30 zł 429 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, żeton E. Kostrzewski Warszawa BIELAWA
135513
Aw: Nominał 5, Rw: Poziome napisy | III |
280 zł szac. 50 zł 360 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, zestaw: medal niesygnowany Żywiec - Browar / Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu oraz żeton Ludowej Spółki Spożywcze
135510
| III+ |
260 zł szac. 50 zł 553 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, zestaw monet zastępczych miast śląskich; Kłodzko, Piła, Wrocław, Słubice, Zaręba oraz Kopalnii Węgla Kamiennego Marcel
135506
| II/IV |
230 zł szac. 100 zł 591 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw monet wojskowych:
135509
1 marka Spółdzielni 25 Pułku Piechoty (Piotrków Trybunals... | III+/IV |
190 zł szac. 50 zł 478 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, zestaw fantazyjnych żetonów i 1 żeton karciany
135502
| I/IV |
190 zł szac. 50 zł 425 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, zestaw 2 żetonów (50 i 100 groszy) Huty Pokój w Nowym Bytomiu i 1 żetonu 50 groszy Huty Baildon w Katowicach
135508
| II |
175 zł szac. 60 zł 824 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Dolny Śląsk, zestaw: 5 i 25 fenigów, 1921
135521
| II+ |
170 zł szac. 80 zł 237 wyświetleń |
5 | zakończona |