Polska, zestaw: 2 x 5 groszy, 2 x 10 groszy, 2 x 30 groszy, 2 x 50 groszy, 2 x 1 złoty, 2 x 5 złotych, 2 x 10 złotych, (koniec XIX początek XX w.)

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 22:28:00
135503
Opis: Polska, zestaw: 2 x 5 groszy, 2 x 10 groszy, 2 x 30 groszy, 2 x 50 groszy, 2 x 1 złoty, 2 x 5 złotych, 2 x 10 złotych, (koniec XIX początek XX w.), Monogram EL (jedna z wersji wyjaśnienia monogramu to Eugeniusz Lubomirski; z innego źródła informacja, że są to najprawdopodobniej monety warszawskie)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 14 sztuk
Literatura: Sikorski t.VIII str. 13-14 (ale nie notuje 30 groszy i 2 złotych)§

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 461

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  290 zł
4)  165 zł
5)  135 zł
6)  95 zł