Polska, zestaw: medal niesygnowany Żywiec - Browar / Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu oraz żeton Ludowej Spółki Spożywcze

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 22:19:40
135510
Opis: Polska, zestaw: medal niesygnowany Żywiec - Browar / Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu oraz żeton Ludowej Spółki Spożywcze
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 2 sztuki
Literatura: Strzałkowski 722

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 549

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  165 zł
5)  130 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  55 zł
9)  42 zł
10)  40 zł
11)  30 zł