Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:59:40
135376
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na obrzeżach
Literatura: Bitkin 1153, Plage 374

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 212

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł