Polska, grosz miedziany (3 szelągi), 1754/3

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:58:20
135574
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, grosz miedziany (3 szelągi), 1754/3, Gubin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Kahnt 700

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 593

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  55 zł