Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:53:40
135571
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1596, Wilno, odmiana z herbem podskarbiego wielkiego litewskiego Demetriusza Chaleckiego pomiędzy gałązkami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Iger V.96.3.a (R6), Ivanauskas'13 5SV47-24 (RR), Tyszkiewicz 18 mk

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 331

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 550 zł
4)  1 550 zł