Rzym Kolonialny, brąz, 253-260

Rozpoczęcie: 09-01-2017 18:00
Zakończenie: 19-01-2017 21:39:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:39:40
135423
Opis: Rzym Kolonialny - Cylicja - Tarsus - Walerian I 253-260, brąz, 253-260, Tarsus, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ΑΥΚ ΑΙ ΠΟΥΑΙΟ VΑΛΕΡΙΑΝΟC CΕ, w polu litery Π-Π; Rw: Cesarz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło ΤΑΡCΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩC, w polu Α Μ Κ Β Γ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 17.99 g, zielona patyna

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 124