Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:34:40
135411
Opis: Rzym Kolonialny - Kapadocja - Julia Domna 194-217, brąz, Cesarea w Kapadocji, Ae: Popiersie cesarzowej w prawo, ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΜΝΑ [ΑΥΓ]; Rw: W wieńcu laurowym ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩC ΚΑΙCΑΡΙΑCΕΤΙΑ
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz 9.41 g, patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 155

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  38 zł