Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:33:20
135421
Opis: Rzym Kolonialny - Cylicja - Hierapolis-Castabala - Marek Aureliusz 161-180, brąz, Hierapolis-Castabala, Aw: Popiersie Dionizosa w prawo, ΙΕΡΟ L ...; Rw: Fortuna stojąca na wprost, trzymająca ster i róg obfitości, ..ΗΤΡΑΛΙΑΝΩΝ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 9.54 g, zielona patyna

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 154

1)  75 zł