Cesarstwo Rzymskie, brąz

Cesarstwo Rzymskie, brąz

Cesarstwo Rzymskie, brąz

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:28:00
135415
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Oktawian August 27 pne-14 ne, brąz, mennica w Azji, Aw: Głowa cesarza w prawo, z lewej CAESAR; Rw: W wieńcu laurowym AVGVSTVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 10.46 g, zielona patyna
Literatura: RPC 2235

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 189

1)  75 zł