dawny zabór rosyjski, 10 kopiejek, 1862

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 20:58:00
202169
Opis: dawny zabór rosyjski - Przasnysz - A.P.T. - Abram Tropo?, 10 kopiejek, 1862, numeracja 165
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru
Literatura: Jabłoński 779

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 164

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  520 zł