dawny zabór rosyjski, sola weksel na 30 kopiejek srebrem = 2 złote polskie, bez daty (ok. 1863)

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 20:56:00
134819
Opis: dawny zabór rosyjski - Wola Krysztoporska, sola weksel na 30 kopiejek srebrem = 2 złote polskie, bez daty (ok. 1863), seria 976, numeracja 1318
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: naddarcie sklejone, uszkodzenia papieru wskutek oddzierania, ale bardzo ładne i rzadkie
Literatura: Jabłoński 1040

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 340

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 600 zł
4)  1 250 zł
5)  1 050 zł