Polska, 1.000 marek polskich, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 20:39:00
202099
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1.000 marek polskich, 17.05.1919, seria ZN 640612, znak wodny “orły i litery B-P”
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane, po delikatnej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 351 (R3), Miłczak 22g4

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 165

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł
4)  165 zł
5)  110 zł
6)  105 zł