Polska, asygnata na 100 rubli, 1.11.1918

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 20:38:00
203258
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Skarb Polski, asygnata na 100 rubli, 1.11.1918, seria D 228087
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamana, zagniecenia
Literatura: Lucow 539 (R4), Moczydłowski 6

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 581

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  100 zł
6)  90 zł