Grecja i posthellenistyczne, sestercja (48 uncji)

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:26:40
131993
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Reskuporides I 68-93, sestercja (48 uncji), Aw: Cesarz stojący w prawo, oparty nogą na siedzącym jeńcu, przed nim trofeum; Rw: Nike stojąca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, w polu M-H
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11.72 g, czerwono-zielona patyna
Literatura: Stanisławski 182, MacDonald 360, Anokhin 380, RPC II 473

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 184

1)  36 zł