Grecja i posthellenistyczne, sestercja (48 uncji)
Zakończenie: 19-01-2017 21:27:40
131994
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Sauromates I 93-123, sestercja (48 uncji), Aw: Popiersie króla w lewo; Rw: Nike stojąca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, w polu M-H |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz 16.00 g, czerwona patyna |
Literatura: | Stanisławski 225, MacDonald 397/2 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 117