Grecja i posthellenistyczne, podwójny denar, 227-234

Rozpoczęcie: 09-01-2017 18:00
Zakończenie: 19-01-2017 21:26:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:26:00
131987
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Kotys III 227-234, podwójny denar, 227-234, Aw: Popiersia Kotysa i Afrodyty zwrócone ku sobie; Rw: Afrodyta siedząca na tronie w lewo, trzymająca berło
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.09 g, zielona patyna
Literatura: Stanisławski 597, MacDonald 582

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 260