Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 272-274

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 21:30:40
124624
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian, 272-274, Aw: Popiesie w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG, Rw: Cesarz uściskujący dłoń stojącej naprzeciwko Concordii, CONCORDIA MILITVM, w odcinku V*
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.27 g, jasnozielona patyna
Literatura: RIC 215

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 149

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  50 zł
5)  42 zł