Polska, 50 złotych, 28.08.1925

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 20:33:20
97000
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 28.08.1925, seria Y, numeracja 4072073
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, po fachowej konserwacji, bardzo ładna prezencja, rzadkie
Literatura: Lucow 623 (R3), Miłczak 62a

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 260 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 77

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł