Polska, 10 złotych, 20.07.1926

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2017 20:33:40
96358
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1926, seria CS, numeracja 2275112, znak wodny “10-ZŁ”
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, przedarcia na załamaniach, po niewielkiej konserwacji
Literatura: Lucow 638 (R4), Miłczak 64d

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 237

1)  105 zł
2)  100 zł