Rosja, rubel, 1854

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rosja, rubel, 1854

Rosja, rubel, 1854

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 22:40:00
135065
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1854, Petersburg, w wieńcu 7 gałązek laurowych
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 234, Adrianov 1854б

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 335

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  620 zł
6)  520 zł
7)  460 zł
8)  410 zł
9)  400 zł
10)  380 zł