Cesarstwo Rzymskie, as, 235-236

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 02-01-2017 18:00
Zakończenie: 12-01-2017 20:38:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 20:38:40
135347
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksym (syn Maksymina) 235-238 - jako cezar, as, 235-236, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, MAXIMVS CAES GERM; Rw: Przyrządy sakralne - lituus, dzban i aspergillum, PIETAS AVG, w odcinku SC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8.08 g, zielona patyna
Literatura: RIC 7

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 170