Cesarstwo Rzymskie, as, 145-146

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 02-01-2017 18:00
Zakończenie: 12-01-2017 20:36:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 20:36:40
135340
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna II Młodsza 147-176 (córka Antoninusa Piusa, żona Marka Aureliusza), as, 145-146, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FAVSTINAE AVG PII AVG FIL; Rw: Laetitia stojąca na wprost, trzymająca wieniec i berło, w polu S-C, LAETITIAE PVBLICAE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 13.11 g, zielona patyna
Literatura: RIC 1401b

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 161