Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 119

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 02-01-2017 18:00
Zakończenie: 12-01-2017 20:36:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 20:36:00
135339
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, dupondius, 119, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAESAR TRAIANVS HADRIANVS AVG; Rw: Pietas stojąca na wprost, obok niej ołtarz, w polu PIE AVG i S-C, PONT MAX TR P VI COS III
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 9.13 g, zielona patyna
Literatura: RIC 579a

Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 302