Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 81

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 02-01-2017 18:00
Zakończenie: 12-01-2017 20:35:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 20:35:20
135337
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96, sestercja, 81, mennica w Tracji, Aw: Głowa w prawo, IMP DOMITIAN CAES DIVI VESP F AVG P M TR P P P COS VII; Rw: Mars trzymający włócznię i trofeum kroczący w prawo, po bokach S-C
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 25.43 g, zielona patyna, rzadki
Literatura: RIC 832

Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 416