Rosja, odważnik 24 dole, (1890-1900) /АД

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2017 22:40:40
134228
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, odważnik 24 dole, (1890-1900) /АД
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 1.04 g, rzadkie, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 264 (R1), Kazakov 813

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 228

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  370 zł
5)  360 zł