Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty Polskie i zagraniczne, papiery wartościowe, monety polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Czechy, denar, 1061-1086
Czechy, denar, 1061-1086
134904
Aw: Głowa na wrost, wokoło S WRATIZLV; Rw: Dłoń opatrznoś...
II+

200 zł

szac. 250 zł

382 wyświetleń

4 zakończona
Czechy, denar, 1061-1085
Czechy, denar, 1061-1085
134905
Aw: Książę na tronie z mieczem na wprost, S WRATIZLA; Rw:...
II

190 zł

szac. 250 zł

259 wyświetleń

3 zakończona
Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
134906
Aw: Orzeł według projektu Tadeusza Breyera z 1924 roku, w...
II

410 zł

szac. 400 zł

1420 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 5 złotych, 1936
Polska, 5 złotych, 1936
134907
Żaglowiec
III

90 zł

szac. 100 zł

172 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 10 złotych, 1933
Polska, 10 złotych, 1933
134908
Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
III+

270 zł

szac. 250 zł

172 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 10 złotych, 1933
Polska, 10 złotych, 1933
134909
Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego
III+

300 zł

szac. 300 zł

167 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 10 złotych, 1939
Polska, 10 złotych, 1939
134910
Józef Piłsudski
I-

195 zł

szac. 200 zł

197 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 5 groszy, 1934
Polska, 5 groszy, 1934
134911
III+

340 zł

szac. 300 zł

225 wyświetleń

6 zakończona
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
134912
Aw: Snop zboża i napis w otoku PAMIATKA Z POWSZECHNEJ WYS...
III

start 75 zł

672 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 10.000 złotych, 1988
Polska, 10.000 złotych, 1988
134913
PRÓBA NIKIEL; Jan Paweł II - X Lat Pontyfikatu
I

1 150 zł

szac. 1 000 zł

219 wyświetleń

7 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.