Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:50:00
202066
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz mosiądzowany 27.5 mm, patyna, medal z uszkiem
Literatura: Diakov 1572.1

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 573

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł