Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:49:20
134906
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow, Aw: Orzeł według projektu Tadeusza Breyera z 1924 roku, wokoło RZECZPOSPOLITA POLSKA, Rw: Napis 3 MAJ 1925, niżej tabliczka z wygrawerowanym numerem 3283
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.33 g, 30 mm, z uszkiem, brak wstążki
Literatura: Strzałkowski 532a

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1420

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  290 zł
5)  250 zł