Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:48:40
135077
Opis: Polska - XIX wiek - Galicja, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego, Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis C. K. GALICYJSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE / JĘDRZEJOWI ZAMOJSKIEMU, u dołu sygnatura medaliera; Rw: Statek parowy na rzece San, w tle panorama Przemyśla, u góry mapa Polski przyzdobiona gałązkami laurowymi, z zaznaczonymi miastami, u dołu data MDCCCL, wokoło ZA PIERWSZE WYPŁYNIĘCIE W GÓRĘ WISŁY DUNAJCA I SANU
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 65 mm, 122.70 g, ryski i uderzenia, ale ładnie zachowany
Literatura: H-Cz. 4068

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 470

1)  1 150 zł
2)  1 150 zł